O nas

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA - HISTORIA

Nasz klinika weterynaryjna w Radomiu działa już od 1990. Początkowo była małym gabinetem weterynaryjnym przy ulicy Wyszyńskiego, a obecnie funkcjonuje jako specjalistyczna klinika zajmująca się małymi zwierzętami towarzyszącymi. Założycielem przychodni jest dr Jacek Napieraj, który wraz z synami Michałem i Maciejem oraz lekarzem weterynarii Marcinem Plewińskim, kompleksowo udzielają specjalistycznej pomocy, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Przychodnia weterynaryjna Napieraj i synowie to dziś profesjonalny ośrodek posiadający recepcję, gabinet przyjęć, punkt szpitalno-ambulatoryjny, salę zabiegową oraz pracownię diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, w tym cyfrowym aparatem RTG oraz USG, analizatorem biochemicznym oraz morfologicznym.

Dla najwyższego komfortu naszych klientów, jesteśmy mobilni. Świadczymy usługi nie tylko w Radomiu. Od 2015 roku dojeżdżamy, do Puław i Kozienic, jednakże cały czas poszerzamy zasięg naszych usług. Obecnie nasi weterynarze pracują na terenie Zwolenia, Potworowa, Wielogóry, Wsoli, Jedlińska, Pionek, Skaryszewa, Białobrzegów, Skarżyska-Kamiennej, Końskiego, Iłży, Lipska oraz Opoczna. Niedawno rozszerzyliśmy zakres działania o miejscowości Przytyk, Zakrzew, Pionki, Wolanów, Wieniawa oraz Przysucha. Przez wiele lat działalności, zyskaliśmy zaufanie ogromnej liczby klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Nasi lekarze

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza kadra to zespół wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie weterynarii. Tym, co wyróżnia naszą lecznicę dla zwierząt jest jej rodzinny charakter oraz zgrany zespół specjalistów.
Poznaj dobrych weterynarzy, którzy dbają o zdrowie pacjentów w naszej lecznicy dla zwierząt w Radomiu:

weterynarz 24 h

WŁAŚCICIEL LEK. WET. JACEK NAPIERAJ

Absolwent Lubelskiej Akademii Rolniczej na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej z roku 1990 oraz specjalista z 28-letnim doświadczeniem w pracy zawodowej.

weterynarz całodobowy Radom

LEK. WET. MICHAŁ NAPIERAJ

Lekarz Weterynarii – Interna, USG, Diagnostyka, Dermatologia

SPECJALISTA CHORÓB PSÓW I KOTÓW

przychodnia weterynaryjna Radom Śródmieście

LEK. WET. MARCIN PLEWIŃSKI

Lekarz Weterynarii – Interna, Dermatologia

lecznica dla zwierząt Radom Śródmieście

LEK. WET. MACIEJ NAPIERAJ

Lekarz Weterynarii – Chirurgia, Interna

Napieraj i Synowie Przychodnia Weterynaryjna
Stefana Batorego 11
26-610 Radom

pon. - pt.
07:00 - 22:00
sob.
08:00 - 22:00
nd.
10:00 - 20:00