Jedyna pracownia tomografii komputerowej dla zwierząt w Radomiu

Jedyny w Radomiu i okolicach oraz jeden z najnowocześniejszych w Europie- 32 warstwowy TOMOGRAF (CT)- od renomowanej marki Siemens. Tomograf komputerowy dla zwierząt w Radomiu już dostępny w przychodni Napieraj i Synowie.

Diagnostyka obrazowa dla zwierząt- Redukcja promieniowa do poziomu badania RTG

Tomografia dla zwierząt Radom

Wysoka jakość obrazowania w bezpiecznych warunkach

Aparat zapewnia wysoką jakość obrazowania przy zastosowaniu niskiej dawki promieniowania Dzięki temu możliwe jest właściwe rozpoznanie, a następnie szybkie sprawdzenie efektywności wdrożonej terapii przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Aparat jest wyposażony w 16 rzędów detektora i umożliwia uzyskanie 32 warstw obrazu przy minimalnej grubości warstwy akwizycyjnej 0,7 mm. Ponadto zastosowana w nim lampa RTG charakteryzuje się małymi rozmiarami ognisk, co zapewnia wysoką rozdzielczość przestrzenną, a w efekcie właściwy poziom obrazowanych szczegółów diagnostycznych. Taki właśnie mamy tomograf dla zwierząt.

Lekarze prowadzący

lekarz weterynarii
Michał Napieraj
lekarz weterynarii
Maciej Napieraj

Mówią o nas

Cieszymy się, że nasze najnowocześniejsze tomografy służą nie tylko ludziom, ale znajdują także zastosowanie w badaniach zwierząt. Jesteśmy przekonani, że rozwój diagnostyki obrazowej w ramach usług weterynaryjnych, czego doskonałym przykładem jest instalacja aparatu SOMATOM go.Now w przychodni Napieraj i Synowie, to przyszłość tej branży.
Paweł Błoński
Dyrektor Działu Sprzedaży, Siemens Healthineers