Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

My w ten szczególny dzień chcemy podziękować lekarzom z placówek, którzy z nami współpracują i odsyłają nam swoich Pacjentów na specjalistyczne badania lub zabiegi operacyjne. Dzięki takiej współpracy razem możemy postawić szybciej trafną diagnozę i uratować nie jedno życie pupila. Razem możemy więcej ! Dziękujemy za zaufanie !

Na zdjęciu Asko, 9-letni terrier rosyjski, skierowany do naszej przychodni na badanie USG do specjalisty chorób psów i kotów i specjalisty radiologii weterynaryjnej- Michała Napieraja. Pacjent z opisem badania wrócił do swojego lekarza.

Dziękujemy po raz kolejny Gabinetowi Weterynaryjnemu Dr Dzik @drdzik ze Zwolenia za zaufanie.

#światowydzieńlekarzyweterynarii #nasześwięto #lekarzweterynarii #dziękujemy #zaufanie #specjalistycznebadania #weterynarz #radom #weterynarzradom #wradomiu #razemmożemywięcej #szybkadiagnozatopodstawa

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.