Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Jedyna pracownia tomografii komputerowej dla zwierząt w Radomiu

Jedyny w Radomiu i okolicach oraz jeden z najnowocześniejszych w Europie- 32 warstwowy TOMOGRAF (CT)- od renomowanej marki Siemens. Tomograf komputerowy dla zwierząt w Radomiu już dostępny w przychodni Napieraj i Synowie.

Jedyna pracownia tomografii komputerowej dla zwierząt w Radomiu

Jedyny w Radomiu i okolicach oraz jeden z najnowocześniejszych w Europie- 32 warstwowy TOMOGRAF (CT)- od renomowanej marki Siemens. Tomograf komputerowy dla zwierząt w Radomiu już dostępny w przychodni Napieraj i Synowie.

Weterynaryjna tomografia komputerowa już w Radomiu

Diagnostyka obrazowa dla zwierząt- Redukcja promieniowa do poziomu badania RTG

  • Nowy tomograf, który w styczniu 2021r. został specjalnie dla nas wyprodukowany, zapewnia potężne skanowanie przy bardzo niskiej dawce promieniowania- redukcja promieni X nawet do 68%.
  • Skan ciała odbywa się od kilku do kilkunastu sekund!
  • Oprogramowanie, bazujące na sztucznej inteligencji- wyłapuje patologiczne zmiany ułatwiając i przyspieszając proces diagnostyki.
  • Tomograf jest kompatybilny z naszym USG- co pozwala na wykorzystanie do granic możliwości potencjały diagnotyki obrazowej, poprzez generowanie spójnych i kompleksowtych wyników.

Tomografia dla zwierząt Radom

Wysoka jakość obrazowania w bezpiecznych warunkach

Aparat zapewnia wysoką jakość obrazowania przy zastosowaniu niskiej dawki promieniowania Dzięki temu możliwe jest właściwe rozpoznanie, a następnie szybkie sprawdzenie efektywności wdrożonej terapii przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Aparat jest wyposażony w 16 rzędów detektora i umożliwia uzyskanie 32 warstw obrazu przy minimalnej grubości warstwy akwizycyjnej 0,7 mm. Ponadto zastosowana w nim lampa RTG charakteryzuje się małymi rozmiarami ognisk, co zapewnia wysoką rozdzielczość przestrzenną, a w efekcie właściwy poziom obrazowanych szczegółów diagnostycznych. Taki właśnie mamy tomograf dla zwierząt.

Lekarze prowadzący

lek. wet. Michał Napieraj

główny diagnosta

lek. wet. Michał Napieraj

  • Specjalista chorób psów i kotów
  • Specjalista radiologii weterynaryjnej
lek. wet. Maciej Napieraj

chirurg, ortopeda

lek. wet. Maciej Napieraj

  • Specjalista chirurgii weterynaryjnej
  • W trakcie specjalizacji z radiologii weterynaryjnej

Mówią o nas

Cieszymy się, że nasze najnowocześniejsze tomografy służą nie tylko ludziom, ale znajdują także zastosowanie w badaniach zwierząt. Jesteśmy przekonani, że rozwój diagnostyki obrazowej w ramach usług weterynaryjnych, czego doskonałym przykładem jest instalacja aparatu SOMATOM go.Now w przychodni Napieraj i Synowie, to przyszłość tej branży.

Paweł Błoński

Dyrektor Działu Sprzedaży, Siemens Healthineers

Zobacz też

Tomografia dla zwierząt - aktualności

Tomografia weterynaryjna jest badaniem obrazowym, które jest bardzo ważne przy pełnej diagnostyce lub przy nagłym stanie zagrażającym życiu. Jest to badanie bezpieczne i powszechne. W większości przypadków pozwala ustalić trafną...
Pierwszy w Radomiu, jeden z najlepszych w Europie- tomograf 32 warstwowy. Ten model tomografu rozpoczyna erę inteligentnego obrazowania i wprowadza nową filozofię obsługi. Wykorzystuje nowe możliwości digitalizacji, przekształca dane we...
Pacjent weterynaryjny z założenia jest wymagający, dlatego kluczową rolę odgrywa komfort użytkowania aparatu i przebiegu badania. Dzięki technologiom GO możliwe jest zarządzanie parametrami badania w sposób zdalny. Obsługa tomografu oparta...

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek7.00 – 22.00
Sobota8.00 – 22.00
Niedziela9.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.