Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Kolejny sukces ! Brawo DORS!
Dors, 5-letni jamnik z Grodziska Mazowieckiego, przyjechał do nas diagnostykę z powodu występujących od 7 dni objawów neurologicznych.
Po wykonanej tomografii komputerowej w naszej przychodni, stwierdzono dyskopatię oraz wypadnięcie krążka międzykręgowego L2-L3.
Operację wykonali nasi lekarze specjaliści niezwłocznie bo wykonanym badaniu tomografii komputerowej.
Jesteśmy placówką specjalizującą w diagnostyce i leczeniu schorzeń kręgosłupa. Posiadamy odpowiednie zaplecze diagnostyce oraz wykwalifikowany i doświadczony zespół.
Diagnostyką zajmuje się lek. wet. Michał Napieraj- specjalista chorób psów i kotów, specjalista radiologii weterynaryjnej.
Głównym operatorem jest lek.wet. Maciej Napieraj- specjalista chirurgii weterynaryjnej, specjalista radiologii weterynaryjnej.
Rehabilitację w naszej przychodni przeprowadza zoofizjoterapeuta mgr inż. Zootech. Tech.wet. Joanna Maleszyk.

Trafiając do nas Pacjent ma zapewnioną pełną diagnostykę oraz podjęcie odpowiednich kroków leczenia – tego samego dnia !

Neurochirurgia weterynaryjna w Radomiu

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.