Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Specjalistyczne konsultacje neurologiczne dla psów i kotów w Radomiu w Napieraj i Synowie.

Jesteśmy przychodnią specjalizującą w leczeniu schorzeń kręgosłupa. Konsultacja neurologiczna przeprowadzana jest przez jednego z naszych dwóch lekarzy specjalistów, którzy swoją wiedze i praktykę neurologiczną zdobywali m.in. w Szwajcarii.

  • lek. wet. Maciej Napieraj– specjalista chirurgii weterynaryjnej, specjalista radiologii weterynaryjnej. Posiada europejski certyfikat ESAVS neurology wypracowany w Szwajcarii. Zajmuje się pacjentem neurologicznym od przekroczenia progu przychodni poprzez wykonanie badania neurologicznego oraz badania tomograficznego. W naszej przychodni to on jest głównym operatorem podczas wykonywanych zabiegów neurochirgicznych.
  • lek.wet. Michał Napieraj– specjalista chorób psów i kotów, specjalista radiologii weterynaryjnej. Posiada europejski certyfikat ESAVS neurology wypracowany w Szwajcarii. Główny diagnosta w naszej przychodni. Zajmuje się pacjentem neurologicznym od przekroczenia progu przychodni poprzez wykonanie badania neurologicznego oraz badania tomograficznego.

W przypadkach neurologicznych/ neurochirurgicznych czas odgrywa ogromne znaczenie. Nie powinno się zwlekać z podjęciem decyzji o wdrożeniu leczenia. W naszej przychodni zapewniamy pełną diagnostykę wraz z badaniem tomograficznym w jednym miejscu pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Posiadamy również Ośrodek Rehabilitacji Psów i Kotów w Radomiu w którym pomagamy wrócić do zdrowia pacjentom neurologicznym.

Neurolog weterynaryjny dla psa i kota w Napieraj i Synowie Radom. Zaufali nam Pacjenci z całej Polski.

Zobacz też

Lekarze prowadzący

lek. wet. Maciej Napieraj

Chirurgia/ neurogirurgia/ neurologia

Maciej Napieraj

  • specjalista chirurgii weterynaryjnej
  • specjalista radiologii weterynaryjnej
  • europejski certyfikat ESAV neurology wypracowany w Szwajcarii
lek. wet. Maciej Napieraj

Neurologia/ Radiologia/ Kardiologia

Michał Napieraj

  • specjalista chorób psów i kotów
  • specjalista radiologii weterynaryjnej
  • europejski certyfikat ESAV neurology wypracowany w Szwajcarii

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.