najlepszy

 

 

 

 

 

 

 

weterynarz radom

Specjalistyczna opieka weterynaryjna Radom

Napieraj i Synowie to znakomity zespół lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany personel techników weterynaryjnych. To co nas wyróżnia- to kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, bogato wyposażona przychodnia w profesjonalny sprzęt medyczny i diagnostyczny najnowszej generacji.

szef strona

oRDYNATOR

michal strona

Główny diagnosta

maciek strona

chirurg, ortopeda

kk3

internista, dermatolog

marcin strona

internista

ewelina strona

INTERNISTA, STOMATOLOG

kk4

internista

rafal

internista

Poznaj nasz profesjonalny zespół

Przychodnia weterynaryjna Napieraj i Synowie już od ponad 31 lat świadczy usługi weterynaryjne w Radomiu Weterynarz Radom. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach. Nasi lekarze szkolą się niemal w każdy weekend by nie odbiegać od światowego poziomu świadczonych usług i być zawsze na bieżąco z rekomendowanymi nowinkami w świecie weterynarii.  Są również w trakcie kolejnych specjalizacji weterynaryjnych.  Miło nam że nasza przychodnia i lekarze pomagają zwierzętom z całej Polski. Dziękujemy za zaufanie.

Nasze świadczenia medyczne są na najwyższym poziomie- na zmianie zawsze pracuje liczny zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Taki system pracy pozwala na szybkie rozpoznanie schorzenia i rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

cer9
cer8
cer3
cer5
cer4
cer6
cer7
cer8
cer9