Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Todi, 2-letni buldog francuski ze Zwolenia, przyjechał do nas na diagnostykę z powodu szybko postępującym niedowładem kończyn miedniczych.
Przeprowadzone zostało badanie neurologiczne, które wskazało do dalszej diagnostyki obrazowej- badania tomograficznego.
Po wykonanej tomografii – wykonaliśmy niezwłocznie operację kręgosłup – dyskopatii.
Operację wraz z zespołem przeprowadził lek. wet.Maciej Napieraj – specjalista chirurgii weterynaryjnej, specjalista radiologii weterynaryjnej z europejskim Certifikatem ESAVS z neurologii wypracowanym w Szwajcarii.
Todi jest teraz pod opieką naszego doświadczonego zoofizjoterapeuty. Przechodzi regularnie zabiegi rehabilitacyjne w naszym Radomskim Ośrodku Rehabilitacji Psów i Kotów.
Przypominamy że w świąteczny weekend jest możliwość wykonania badania tomograficznego, badań diagnostycznych, badań endoskopowych i zabiegów chirurgicznych ratujących życie. Jesteśmy w stanie również przeprowadzić w święta operacje neurochirurgiczne, w których czas wykonani odgrywa kluczowe znaczenie.
Radomska Placówka Leczenia schorzeń Kręgosłupa Psów i Kotów – leczenie dyskopatii , diagnostyka neurologiczna i rehabilitacja

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.