Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

 

Operacja kręgosłupa od strony dobrzusznej na wysokości szpary międzykręgowej C2/C3
Kolejny sukces na naszym Zielonym Dywanie! Brawo Tekla jesteśmy z Ciebie dumni 🙂 !
Tekla, 4-letni buldog francuski, przyjechała do nas z Warszawy w niedzielny poranek na badanie tomograficzne z powodu objawów sztywności, ostrożnego chodzenia i słabego czucia w odcinku szyjnym.
Obraz badania tomograficznego wskazał, że potrzebna jest operacja. Operację dyskopatii hemilaminektomii wraz z zespołem wykonał lekarz weterynarii specjalista chirurgii weterynaryjnej, specjalista radiologii weterynaryjnej Maciej Napieraj. Nasz wybitny chirurg ma również europejski certyfikat ESAVS- Neurologii – wypracowany w Szwajcarii.
Jesteśmy placówką leczenia schorzeń Kręgosłupa poprzez konsultacje neurologiczne, badania diagnostyczne w tym tomografię, operacje kręgosłupa oraz w pełni wyposażony Ośrodek Rehabilitacji Psów i Kotów. Trafiając do nas wszystko wykonujemy na miejscu
🙂 Badanie tomograficzne czy operacje 7 dni w tygodniu- nawet w dni świąteczne.
Dziękujemy Opiekunom za zaufanie i przejechane kilometry! W tym przypadku Opiekunowie zareagowali natychmiastowo. 👏

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.