Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

1. Sprawdzenie czy lekarz posiada specjalizację z chirurgii weterynaryjnej ?
✅ lek. wet. Maciej Napieraj – specjalista chirurgii weterynaryjnej i specjalista radiologii weterynaryjnej
2. Kto będzie na sali operacyjnej podczas operacji?
✅ lekarz operator w naszym wypadku specjalista chirurgii weterynaryjnej, lekarz asystujący- lekarz z 34 letnim doświadczeniem, lekarz anestezjolog i instrumentariusz. Razem min. 4 osoby w naszej przychodni są na sali operacyjnej podczas operacji.
3. Czy przychodnia dba o aseptykę?
✅Czyli sterylność podczas zabiegu. Zawsze możesz poprosić lekarza żeby zobaczyć jak wygląda sala operacyjna ( u nas akurat przez wewnętrzne okno). Sam ocenisz warunki. Cały zespół operacyjny zawsze ubrany zgodnie z najwyższymi wymogami medycznymi. Sterylność= bezpieczeństwo.
4. Jakie znieczulenie będzie dobrane ?
✅Nasz anestezjolog jako jeden z nielicznych w kraju stosuje 2 gazy usypiające, dzięki którym Pacjent momentalnie jest wybudzany.
5. W jakich warunkach i pod czyją opieką będzie Pacjent dochodził do pełni sił po zabiegu?
✅Posiadamy jeden z największych i najlepiej wyposażonych szpitali weterynaryjnych w Polsce i w Europie z pełnym monitoringiem Pacjenta i inteligentnymi inkubatorami. Poproś lekarza o wejście na szpital.
6. Podczas zabiegu operacyjnego jakie sprzęty będą użyte.
✅W zależności od rodzaju operacji nasz chirurg operuje przy użyciu lasera CO2- jako jedyny w regionie i jako nieliczny w Polsce. Wykonuje też operację laparoskopowe.
Wszystko się składa na bezpieczeństwo, niwelację bólu i szybszy powrót do sprawności.
Pytań może być jeszcze wiele ale to jedne z najważniejszych 🙂 Tylko dziś u nas 8 zabiegów planowanych ! Dziękujemy za zaufanie !

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.