Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Tina, 9 letnia Pacjentka, przyjechała do nas ze Skarżyska Kamiennej, choć na stałe mieszka w Niemczech. Tina przeszła u nas zabieg usunięcia ropomacicza.
Dziś odwiedziła nas na wizycie kontrolnej i przyniosła w podziękowaniu słodki upominek. Chyba wiedziała, że z nas wielkie łasuchy :)))
Bardzo dziękujemy Tinie i jej Opiekunom za obdarzone zaufanie. Cieszymy się, że świadomość Opiekunów jest z roku na rok jest coraz większa i powierzają zabiegi lekarzom specjalistom.
Posiadamy jedną z największych i najlepiej wyposażonych sal operacyjnych w Polsce. Nasi lekarze specjaliści ciągle szkolą się w Polsce i za granicą. Wykonują operacje zarówno rutynowe jak i specjalistyczne u Pacjentów, którzy przyjeżdżają z całej Polski.
Nasz szpital z inkubatorami, jest przystosowany do opieki pooperacyjnej. Nad Pupilem czuwa zawsze lekarz szpitalny oraz personel pomocniczy.
Zabieg ropomacicza u psa w Radomiu • szpital weterynaryjny • opieka szpitalna psów i kotów

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.