Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Codziennie w naszej przychodni wykonywanych jest średnio 10-12 badań kardiologicznych. Są to głównie pacjenci z narastającymi objawami kardiologicznymi, pacjenci przed znieczuleniem ogólnym oraz odesłani na konsultacje w celu potwierdzenia diagnozy.
Czy wiecie Państwo, że w medycynie weterynaryjnej nie ma jeszcze typowych specjalizacji jak w medycynie ludzkiej typu kardiolog, neurolog, okulista czy dermatolog?
W medycynie weterynaryjnej na ten moment specjalizacje są bardziej ogólne. Lekarz weterynarii, który zajmuje się np. kardiologią, nie uzyskał tytułu specjalisty kardiologa – bo w Polsce jeszcze nie jest to możliwe- choć ma to się zmienić. Podobnie jest z okulistyką, dermatologią czy neurologią. Dlatego zawsze warto sprawdzić, jaką specjalizację ma lekarz do którego się umawiamy 🙂
W naszej przychodni kardiologią zajmuje się:
lekarz specjalista chorób psów i kotów i specjalista radiologii weterynaryjnej- Michał Napieraj.
Od początku swojej kariery zajmuje się m.in. kardiologią – dlatego też wybrał akurat te 2 specjalizacje.
Echo serca to podstawowe badanie serca tzw. USG serca. W medycynie ludziej przeprowadza je lekarz kardiolog albo lekarz ultrasonografista (radiolog). W weterynarii za te specjalizacje odpowiada : specjalista chorób psów i kotów albo specjalista radiologii weterynaryjnej.
Nasz wybitny lek.wet Michał Napieraj posiada je obie.
Dlatego tak ważne jest, kto wykonuje badanie Echo Serca.

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.