Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Tym razem w bardzo atrakcyjnych okolicznościach przyrody bo aż na Majorce 🙂

lek.wet. Michał Napieraj – specjalista chorób psów i kotów i specjalista radiologii weterynaryjnej właśnie czeka na lotnisku by wyruszyć na tydzień do European School for Advanced Veterinary Studies w dziedzinie najbliższej jego sercu 💚 i sercu naszych Pacjentów- Kardiologii.

Czeka go wymiana doświadczeń, dawka najnowszej wiedzy od najlepszych specjalistów z całego świata.

W naszej przychodni to właśnie On zajmuje się kardiologią. Wykonuje specjalistyczne badania kardiologiczne w tym ECHO SERCA. Od początku swojej zawodowej ścieżki rozwijał się w tej dziedzinie. Jego dwie specjalizacje nie są też przypadkowe. Specjalizacja z chorób psów i kotów i radiologiczna jest przekładnią podczas USG serca. Lek.wet. Michał to główny diagnosta naszej przychodni, który podejmuje decyzję np. takie jak czy Pacjent kwalifikuje się do przeprowadzenia zabiegu operacyjnego.

W naszej przychodni wykujemy pełną diagnostykę Pacjenta w jednym miejscu pod okiem lekarzy specjalistów, którzy ciągle szkolą się – głównie za granicą, aby zdobywać wiedzę i praktykę od najlepszych na świecie 🙂 a to wszystko w sterylnych warunkach i najnowocześniejszych precyzyjnych aparatach.

Szerokich lotów! Zaraz lek.wet startuje. Widzimy się z nim za tydzień 😉

#kardiolog #kardiologweterynaryjny #serce #sercepsa #sercekota #kot #pies #kotki #pieski #piesek #kotek #dog #cat #weterynarz #weterynaria #weterynarzradom #kardiologia #kardiologiaweterynaryjna #majorka #esavs #radom #wradomiu

•kardiologia weterynaryjna • kardiolog weterynaryjny • USG serca psa Radom • echo serca psa w Radomiu

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.