Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Gdyby ktoś pytał czy kochamy to co robimy? Kochamy! Poświęcamy pracy niemal każdą wolną chwilę z pełną satysfakcją i wyśmienitym humorem!
Na nocny sobotni blok operacyjny trafił między innymi Pacjent z Kielc, który dopiero u nas mógł uzyskać pomoc.
Pomagamy Pacjentom z całej Polski. Jesteśmy licznym zespołem zawsze gotowym do postawienia na nogi- jeżeli chodzi o ratowanie życia zwierząt.
Jako jedna z największych placówek w Polsce , gdzie Pacjent może uzyskać wszechstronną pomoc. Wszystko dzięki ogromnej wiedzy, lat praktyki i doświadczenia naszych lekarzy specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi.
Jako jedna z nielicznych placówek w kraju wykonujemy weekendowo- nocne pełne diagnostyki Pacjentów oraz skomplikowane nagle operacje.
Posiadamy jedną z najlepiej wyposażonych i największych sal operacyjnych w Polsce(i nie tylko) z w pełni przystosowanym szpitalem z monitoringiem funkcji życiowych.
Pacjent ma zapewnioną u nas opiekę medyczną na najwyższym poziomie z dostępem do najnowszych technologii.
Dziękujemy za zaufanie !
Weterynaryjna sala operacyjna • blok operacyjny •szpital dla zwierząt w Radomiu • chirurgia weterynaryjna • tomografia komputerowa psa • weterynarze specjaliści

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.