Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

🩻Tomograf. Posiadamy jeden z najlepszych tomografów na rynku weterynaryjnym i jesteśmy w stanie wykonać badanie w ciągu 15min od przyjęcia pacjenta na szpital.
🩻 Sprzęt, dzięki którym operujemy jest obecnie najlepszy na rynku- wiertarko-frezarki pozwalają na nieocenioną precyzję i komfort operatora.
🩻Lekarze-zajmujący się pacjentami neurologicznymi to:
lek.wet. Maciej Napieraj – lekarz specjalista chirurgii weterynaryjnej i lekarz specjalista radiologii weterynaryjnej
lek. wet. Michał Napieraj – specjalista chorób psów i kotów oraz specjalista radiologii weterynaryjnej oraz lekarz z 32-letnim
doświadczeniem lek.wet. Jacek Napieraj- jeden z pierwszych w Polsce operatorów kręgosłupa.
Połączenie tych specjalizacji i praktyki pozwala na szybką ocenę badania tomograficznego i precyzjne przełożenie obrazu na pole operacyjne. Neurochirurgia to dziedzina gdzie precyzja, wiedza i doświadczenie jest wynikiem sukcesu- czyli postawienia pacjenta na nogi.
🩻Pacjenci po operacjach na kręgosłupie w naszej przychodni cieszą się sprawnością fizyczną- niektóre przypadki można oglądać w poprzednich postach.
🩻Diagnostyka i operacja w 1 miejscu. Kwalifikujemy pacjenta do operacji na podstawie badania tomograficznego i objawów neurologicznych. Bez potrzeby odsłania do innych placówek.
🩻Czas- w wielu przypadkach czas ma kluczowe znaczenie i często niezwłocznie po wykonanym badaniu tomograficznym przeprowadzamy operację.
Tomografia komputerowa pozwala na bardzo szybkie ustalenie charakteru zmian patologicznych.
🩻Diagnostyka obrazowa w okresie pozabiegowym. Tomografię komputerową wykonujemy również po zabiegu by ocenić skuteczność przeprowadzonej interwencji.
🩻Szpital-jeden największych i najlepiej wyposażonych szpitali z odziałem intensywnej terapii, gdzie Pacjent pod opieką licznego personelu medycznego w odpowiednich warunkach środowiskowych wraca do zdrowia.
🩻 Opieka zoofizjoterapeuty – mgr. inż. zootech. Tech. Wet. Joanna Maleszyk, w przychodni pomaga pacjentom w rehabilitacji.

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.