Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Taison, 3-letni buldog francuski, trafił do nas w sobotę z niestabilnością obręczy miednicznej.
Tego samego dnia wykonaliśmy Taisonowi badanie tomografii komputerowej, które wskazało do przeprowadzenia operacji neurochirurgicznej. Niezwłocznie po badaniu w sobotę nasi lekarze wykonali mu operację na kręgosłupie.
Lekarz weterynarii Maciej Napieraj – specjalista chirurgii weterynaryjnej i specjalista radiologii weterynaryjnej opracował przebieg operacji. Dwie specjalizację przyczyniają się do idealnego przełożenia obrazu diagnostycznego na pole operacyjne. W operacji uczestniczył również lek. wet. Michał Napieraj – specjalista chorób psów i kotów i specjalista radiologii weterynaryjnej oraz lek.wet. Jacek Napieraj – lekarz z ponad 33 letnim doświadczeniem.
Na filmiku widzimy jak Taison biega na wczorajszej poniedziałkowej wizycie kontrolnej :))
Dziękujemy za lekarzom z @przychodnia_sygocki Przychodni Weterynaryjnej Cezary Sygocki z Radomia za odesłanie nam swojego Pacjenta.

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.