Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Louis, niespełna 5-letni buldog francuski spod Warszawy, trafił do nas na badanie tomograficzne z polecenia lekarza prowadzącego w piątek.
Objawy u Louisa zaczęły się pojawiać już parę dni przed wizytą u nas. Ostatecznie trafił do naszej przychodni z niedowładem kończyn miedniczych.
Lek. wet. Michał Napieraj- specjalista chorób psów i kotów oraz specjalista radiologii weterynaryjnej, wykonał badanie tomograficzne, które wykazało duży ucisk na rdzeń kręgowy – i bezpośrednie wskazanie do przeprowadzenia operacji.
Operację wykonali nasi lekarze specjaliści w godzinach popołudniowych. Lek. wet. Maciej Napieraj- specjalista chirurgii weterynaryjnej i specjalista radiologii weterynaryjnej, przyjechał na blok operacyjny prosto z lotniska ( odbywał w Rzymie kolejne kilkudniowe szkolenie).
Louis ze względu na odległość kontynuacje leczenia przeprowadza już w innej placówce. Mamy nadzieje, że wyślę nam swoje postępy :))

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.