Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Jak wiecie Państwo, chcemy być na bieżąco ze światowymi kierunkami najnowszej wiedzy weterynaryjnej, dlatego wprowadzamy standardy przyszłości w trosce o naszych pacjentów. Spędziliśmy intensywny tydzień na szkoląc się od najlepszych profesorów na świecie w dziedzinie neurologii. Był to bardzo ciężki tydzień, który stanowczo przełoży się na dobro naszych Pacjentów.
Miniony rok 2023r. był zdecydowaniem pod hasłem: dyskopatia psa, operacje kręgosłupa. Był to przełomowy rok pod względem ilości wykonanych operacji neurochirurgicznych i pacjentów, którzy dzięki naszej pomocy mogli stanąć znów na nogi.
Ilość odsyłanych do nas pacjentów z innych placówek przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
Otwierając Radomski Ośrodek Rehabilitacji Psów i Kotów staliśmy się placówką, gdzie kompleksowo leczy się schorzenia kręgosłupa. Możemy podjąć odpowiednie działania już w kilkanaście minut od przyjęcia pacjenta na szpital.
Badanie tomograficzne, konsultacja neurologiczna, możliwość wykonania natychmiastowej operacji neurochirurgicznej czy bardzo ważna w tych schorzeniach fizjoterapia na specjalistycznych aparatach. A wszystko dostępne u nas w 1 placówce pod okiem wyszkolonej kadry specjalistów.
Ten rok 2024 zapowiada się bardzo intensywnie dla nas. Mamy zaplanowanych kilka wyjazdów zagranicznych, na które dostaliśmy zaproszenia do wymiany doświadczeń.
Dziękujemy za zaufanie. Widzimy się na Batorego ;))
Maciej i Michał
Konsultacje neurologiczne psów i kotów w Radomiu • lekarz specjalizujący się w neurolog weterynaryjny • neurochirurgia psów • dyskopatia psa

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.