Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Brawo Maślak! Jesteśmy z Ciebie dumni!!
Maślak, 5-letni pacjent, przyjechał do nas z Kielc na operację kręgosłupa.
Operował (jak zwykle z zespołem) nasz niezastąpiony lek. wet- Maciej Napieraj- specjalista chirurgii weterynaryjnej, specjalista radiologii weterynaryjnej zajmujący się chirurgią, neurologią i neurochirurgią, posiadający europejski certyfikat ESAVS neurology wypracowany w Szwajcarii.
Jesteśmy placówką leczenia chorób kręgosłupa poprzez diagnostykę, chirurgię i rehabilitację. Zapewniamy wykonanie badania tomograficznego, wykonanie zabiegu i rehabilitację psa, pod okiem doświadczonych lekarzy specjalizujących się w neurologii oraz zoofizjoterapeuty.
Dziękujemy Opiekunom Maślaka za zaufanie i przejechanie kilometry. Dziękujemy również za udostępnienie filmu z Maślakiem w roli głównej, który umieściliśmy w tym poście 🙂
W naszej przychodni konsultacje neurologiczne prowadzi – lek.wet. Maciej Napieraj (również z możliwością wykonania tomografii komputerowej psa podczas wizyty).
Dyskopatia psa Kielce • tomograf dla psa Warszawa • neurolog weterynaryjny Radom

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.