Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Bachus już kilka godzin po operacji kręgosłupa stanął na nogach, a po 20 godzinach otrzymał wypis i opuścił szpital na własnych siłach 🙂
Wykonaliśmy utworzenie szczeliny dobrzusznej w kręgosłupie miedzy kręgami C3/C4 metodą ventral slot. Uzyskaliśmy uwidocznienie brzusznej części kanału kręgowego w odcinku szyjnym i zlikwidowaliśmy ogromny ucisk powodujący porażenie.
Bachus trafił do nas z czterokończynowym niedowładem kończyn.
Miał szczęście – Opiekunowie zareagowali natychmiastowo i od razu trafił do naszej przychodni. Rano zostało przeprowadzone badanie tomograficzne, a następnie niezwłocznie przeprowadziliśmy bardzo skomplikowaną operacje. W przypadku gwałtownego przebiegu, czas od wystąpienia objawów porażennych, ma kluczowe znaczenie.
Szybko podjęte działania spowodowały powodzenie operacji i natychmiastowy powrót zdrowia pacjenta.
Przed opuszczeniem szpitala Bachus miał przeprowadzone kolejne badanie tomograficzne potwierdzające udaną operację neurologiczną.
Nasze szkolenia, ciągle pogłębianie wiedzy, również tej praktycznej oraz inwestycje w sprzęt przynoszą zamierzone cele w pomocy zwierzętom 🙂

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.