Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Mei,roczny Neva Masquarade, przeszła u nas zabieg sterylizacji.
Sterylizacja/kastracja określana jest mianem rutynowego zabiegu, natomiast należy pamiętać, że jest zabiegiem o bardzo dużej inwazyjności. Podczas sterylizacji/kastracji u kotki usuwane są zwykle same jajniki, a czasem również macica, dlatego warto powierzyć zabieg lekarzom specjalistom z wieloletnim doświadczeniem.
Cięcie powłok brzusznych wykonujemy jako jedyni w regionie przy użyciu lasera CO2!
W trakcie zabiegu wykorzystujemy również laparoskopowy system zamykania naczyń, nie pozostawiając żadnych przewiązek wewnątrz jamy otrzewnej !
W naszej przychodni sterylizacje wykonywane są również metodą laparoskopową!
Pacjent podłączany jest do aparatu do anestezji wziewnej z pełnym monitoringiem anestezjologicznym, operacje wykonuje lekarz specjalista chirurgii weterynaryjnej wraz z lekarzem ordynatorem z ponad 34-letnim doświadczeniem. Pacjent od momentu diagnostyki aż do wybudzenie jest pod opieką lekarza odpowiedzialnego za anestezjologię.
Wszystkie badania wykonywane są przed operacją tego samego dnia- w 1 miejscu – bez konieczności odsyłania próbek i Pacjenta do innych placówek.
Nad bezpiecznym przebiegiem całej procedury czuwało aż trzech lekarzy weterynarii oraz dwóch techników weterynarii.
Sterylizacja kotki • kastracja kota w Radomiu • specjalistyczna chirurgia weterynaryjna • laparoskopia weterynaryjna

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.