Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Syriusz, 2- letni shih tzu, przyjechał do nas specjalnie ze Skarżyska Kamiennej na zabieg kastracji. Dziękujemy Opiekunom za zaufanie i przejechane kilometry.
W naszej przychodni posiadamy prawdopodobnie jedną z największych i najlepiej wyposażonych sal chirurgicznych z podziałem na brudną i czystą. Zachowujemy najwyższe standardy higieniczno sanitarne- mamy ku temu odpowiednie zaplecze. Nasi chirurdzy operują dziennie od kilku do kilkunastu zwierząt, dlatego też w naszej przychodni jest podział na lekarzy internistów, chirurgów czy radiologów.
Istnieje możliwość umówienia specjalistycznej konsultacji chirurgicznej weterynaryjnej z wyprzedzeniem do specjalisty chirurgii weterynaryjnej lek. wet. Macieja Napieraja.
Na szpitalu nad zdrowiem zwierząt przed i po operacji czuwa lekarz szpitalny. A nad diagnostyką Pacjentów zawsze zbiera się cały sztab lekarzy, gdzie każdy odpowiedzialny jest za swoją dziedzinę aby potem wspólnie postawić diagnozę.

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.