Radom 26-600, ul. Batorego 13

Zadzwoń do nas: 601 383 183

Joker, 2-letni kot europejski, przebywał u nas na hospitalizacji. Trzeba przyznać że był bardzo ciekawski co dzieje się na naszym szpitalu.
Przebywał w jednym z inteligentnych inkubatorów, który zapewnia odpowiednią temperaturę wraz z odpowiednio dostosowanym stężeniem tlenu.
Posiadamy jeden z największych szpitali weterynaryjnych. Posiadamy inteligentne inkubatory oraz specjalne zautomatyzowane podgrzewane klatki tlenowe dla większych zwierząt.
Nad opieką psów i kotów czuwa lekarz szpitalny. Dzięki odpowiednim aparatom może szybko reagować.
Dzięki możliwości wykonania pełnej diagnostyki w naszej placówce, bez potrzeby odsyłania, jesteśmy w stanie postawić jak najszybciej diagnozę oraz wprowadzić odpowiednie leczenie.
Szpital dla psów i kotów w Radomiu • hospitalizacja Kota • specjalistyczne badania diagnostyczne kota i psa Radom • laboratorium diagnostyczne dla zwierząt w Radomiu

Napieraj i Synowie

Godziny otwarcia

Poniedziałek- Piątek 8.00 – 22.00
Sobota 9.00 – 22.00
Niedziela 10.00 – 20.00

Dobry weterynarz Radom.

Wybór placówki weterynaryjnej i odpowiedniego lekarza to jedna z najważniejszych decyzji, którą jako opiekun czworonogów przyjdzie nam podjąć. Leczenie pacjentów to od lat nasza ścieżka zawodowa i niezwykła podróż. Przychodnia dla zwierząt Radom.

Daj nam szansę, abyśmy wspólnie mogli ją razem przejść.